Кражба на... маркуч за поливане от частен имот вдигна на нокти жителите

...
Кражба на... маркуч за поливане от частен имот вдигна на нокти жителите
Коментари Харесай

Мъж влезе в чужда къща в Самоков и задигна... маркуч за поливане СНИМКИ

Кражба на... маркуч за поливане от частен парцел подвигна на нокти жителите на Самоков. Случаят е от 23 юли, малко след 6 часа сутринта.

За кражбата заяви в обществените мрежи локалният гражданин Кристиян Топчийски, който разгласява видео и насочи апел към съгражданите си за подпомагане.

„ Днес, на 23.07 в 06:03 ч., в двора на комшия е влезнал натрапен „ посетител “. След усърдно претършуване на двора и откакто е бил видян, е излязъл с маркуч за поливане и други по-дребни предмети и си е тръгнал “, написа Топчийски във Фейсбук.

На видеото, което той е разгласил, се вижда мъж, който носи през рамо зелен култивиран маркуч. Не се демонстрира самият миг на кражбата.



Кристиян Топчийски насочи зов към притежатели на търговски обекти към пазара и центъра на града - да прегледат записите от охранителните си камери за вероятно снимане на причинителя.

„ До живущите в нашия град: заключвайте се и бъдете нащрек, тъй като някои хора не спят. А тези, които би трябвало да ни пазят, за жал не извършват изцяло функционалността си, щом при съществуването на скъпи и съвременни коли, охранителни камери и други, не престават да се случват такива битови обири “, възмущава се още Топчийски.

В поста си той задава и риторичен въпрос към крадците: „ Заслужава ли си, за един маркуч за 15 лева, да рискуваш да те потрошат? “.

Към момента не е ясно дали пострадалите са подали формален сигнал до полицията и дали извършителят е открит.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР